Vybavení M - Veterinární kliniky

Interiér kliniky

recepce a cekarna

Čekárna s recepcí

Snažíme se pro návštěvníky naší kliniky vytvořit příjemný prostor, kde mohou se svými mazlíčky pohodlně počkat na ošetření. V čekárně je umístěna váha, na které si majitel zváží svého zvířecího miláčka před vstupem do ordinace. Informace o jeho hmotnosti je důležitá pro správné dávkování léčiv, anestetik a je nápomocná také v případně poruch příjmu potravy.
Součástí čekárny je také recepce s prodejnou kvalitních krmiv a bohatého sortimentu výrobků pro veterinární péči a doplňkový prodej chovatelských potřeb. Z čekárny se vchází odděleně do každé ze dvou ordinací.


ordinace

Ordinace

K dispozici jsou dvě ordinace, ve kterých se provádí příjem pacientů, základní vyšetření, kontroly, běžné aplikace léků, vakcinace, vystavení potvrzení před výstavou, výdej veterinárních léčiv, apod. Každý pacient je zaevidován do počítače a je mu vedena zdravotní karta. Na základě lhůtníku jsou majitelům rozesílány pozvánky k vakcinaci, takže není nutné, aby si majitel termíny očkování hlídal sám.operacni sal

Operační sál

Na operačním sále provádíme složité operace i drobné chirurgické zákroky nebo diagnostiku, při které musí být pacient v anestezii. K tomu je na sále určeno přístrojové vybavení. Součástí sálu je i germicidní lampa, která slouží k dezinfekci ploch a povrchů.
RTG

RTG místnost

Je vybavena veterinárním vysokofrekvenčním stacionárním rentgenem a rentgenologickým stolem. Snímky ihned vyvoláváme a posuzujeme. Jde o speciální diagnostiku důležitá k rozpoznání poškození a poruch skeletu a vnitřních orgánů z hlediska patologicko - anatomického.
laborator

Laboratoř

Zde provádíme diagnostická vyšetření odebraného biologického materiálu. Výhodou je rychlost a dostupnost. Většinu vyšetření lze provést na počkání.
hospitalizace

Hospitalizace

Určená k hospitalizaci našich pacientů před a po operačních zákrocích za neustálého monitoringu. V případě několikadenní hospitalizace u komplikovaných případů nebo po úrazech zajišťujeme stálý dohled a kontrolu zdravotního stavu.

K hospitalizaci jsou určeny dvě samostatné místnosti. První z nich představuje prostor s boxy různých velikostí pro běžnou hospitalizaci. Druhá je menší izolační místnost s vyhřívanou ložnou plochou a slouží k uložení pacienta při probouzení se po chirurgických zákrocích, porodech apod. a k jeho dalšímu monitorování. Možnost hospitalizace na našem pracovišti nenahrazuje psí hotel ani útulek, proto tuto službu od nás, prosím, nevyžadujte!

Zázemí kliniky

Představuje personální místnosti se šatnou, kuchyňkou a koupelnou pro zaměstnance kliniky. Technické zázemí tvoří úklidová místnost, sklad pro veterinární léčiva a materiál, místnost pro nakládání zdravotnického odpadu a asanační box.

Vybavení

Jak už bylo řečeno, je naše klinika vybavena moderní přístrojovou technikou, která zvyšuje nejen kvalitu veterinární péče, ale i pohodlí našim klientům.